Gecenizi Renklendirecek Promosyon Ürünü: Gece Lambası

Gecenin karanlığına gömülen ofisler, evler için kullanılan onlarca farklı aydınlatma yöntemi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de herkesin severek kullandığı, çalışma masasında, yatağının baş ucunda veya salonun bir köşesinde dekoratif olarak bulundurduğu gece lambaları. Minik boyutuyla her dekorasyona uyum sağlayan bu lambalar hem çocukların hem yetişkinlerin severek kullandığı aksesuarlar arasında yer alıyor.

Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen bir firma olarak siz de gece lambalarını promosyon ürünü olarak tercih edebilirsiniz. Loş ışığı sebebiyle tercih edilen gece lambalarını seçerken de en çok dikkat edilen nokta tasarımları oluyor. Bu nedenle müşterilerinizin hoşuna gideceğini düşündüğünüz ve işinizi tanımlayan bir tasarım seçerek markanıza özel hale getirebilir, herkesle paylaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle de paylaşabileceğiniz birbirinden ilginç promosyon gece lambası tasarımlarını merak ediyorsanız gelin birkaçını birlikte inceleyelim.

 

Markanızın Farkını Ortaya Koyacak Promosyon Ürünü: Gece Lambası

 

3 Boyutlu Lambalar

Son dönemlerin favori aydınlatmaları arasında yer alan 3 boyutlu led lambaları markanızı tanıtmak amaçlı kullanabilirsiniz. Darth Vader’ın maskesi şeklinde tasarlanan bu model karaktere hayran olanların dikkatini çekme konusunda oldukça etkili olmuş. Siz de ister logonuzu ister çalıştığınız sektörü anlatan farklı bir tasarımı yaptırabilirsiniz. Renk değiştiren ve sabit renkli modelleri bulunan led lambaların istediğiniz rengini de tercih edebiliyorsunuz.

 

Robot Şeklinde Gece Lambası

Gece aydınlatmalarında sevimli tasarımları tercih edenler için robot şeklindeki bu lamba da harika bir seçenek. Üzerine logo bastırabildiğiniz model özellikle elektronik sektöründe hizmet verenler tarafından tercih ediliyor.

 

Özel Tasarım Led Lamba

Dünyaca ünlü MC Donald’s markasının tasarladığı bu şık lamba da herkesi kendisine hayran bırakıyor. Bu tarz özel tasarımlar yaptırarak müşterilerinizi etkilemenin daha kolay olduğunu söylemeden geçmeyelim.

 

Bulut Şeklinde Gece Lambası

Dekoratif aksesuarlarda en çok tercih edilen tasarımlardan biri de bulutlar. Gökyüzündeki pamuksu görüntüsüyle içimizde dokunma isteği uyandıran sevimli bulutları aydınlatma aracı olarak kullanmak da ilginç bir fikir olabilir. Tabii ki bulut üzerine logonuzu ya da sloganınızı bastırabiliyorsunuz.

 

Mantar Şeklinde Gece Lambası

Çocukların dikkatini çekmek isteyen firmalar sizler için de sevimli mi sevimli bir modelimiz var. Mantar şeklindeki bu lamba çocuk odalarına çok yakışacak promosyon ürünü seçeneklerinden biri.

 

USB  Girişli Gece Lambası

Yalnızca gece lambası olması sizin için yeterli değilse farklı işlevleri olmasını da önemsiyorsanız USB girişli bu modeli tercih edebilirsiniz. Hem telefonlarınızı şarja takmanıza hem de odanızı aydınlatmanıza yardımcı olacak lamba sayesinde bu iki işlem için tek priz kullanabileceksiniz.

 

Kitap Şeklinde Led Lamba

Gece uyumadan önce birkaç sayfa kitap okumayı seven kitap kurtlarına özel bir tasarım arıyorsanız da bu tasarım tam size göre. Kitapseverlerin hayran kalacağı bu tasarım markanıza olan ilgiyi artıracak.

 

Minimal Tasarımlı Gece Lambası

Sade bir tasarımın markanızla daha uyumlu olacağını düşünüyorsanız da lamba açma kapama düğmesine benzeyen tasarıma sahip bu lambayı tercih edebilirsiniz.

 

Doğa Dostu Güneş Enerjili Gece Lambası

Enerji tasarrufu konusunda hassas bir firmaysanız da hedef kitlenize güneş enerjisinden yararlanmalarını sağlayacak bir lamba hediye edebilirsiniz. Markanızı bu tarz bir promosyon ürünü tercih etmiş olması müşterilerinizden tam not almanızı ve rakiplerinizi geride bırakmanıza olanak sağlayacak.

 

Sensörlü Gece Lambası

Geceleri ışığın sürekli açık olmasından birçok insan rahatsızlık duyabiliyor. Bu nedenle herkesi düşündüğünüzü gösterecek olan sensörlü bir lambayı tercih etmeniz müşterilerinizin nezdinde sizi bir tık öteye taşıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir