En Uygun Promosyon Kalem Fiyatları

Her alanda faaliyet gösteren küçük işletmelerden holdinglere tüm firmalar tanıtımın en etkili yöntemlerinden biri olan promosyonları mutlaka kullanıyor. Promosyon ürünleri, hem uygun fiyatı hem de uzun süreli etkisi sayesinde hedef kitle üzerinde marka adına iz bırakmayı başarıyor. Peki, aralarında en çok tercih edileni hangisi derseniz ilk sırada promosyon kalem yer alıyor. İş yerinde, okulda, evde, seyahat ederken not alma ihtiyacı hissettiğimiz her an elimizin altında bir kalemin olmasını istiyor, bu nedenle her zaman yanımızda kalem bulunduruyoruz. Hal böyle olunca markalar da kendilerine özel kalemler tasarlıyor ve müşterileriyle paylaşıyor. Maliyetini en aza indirgemek isteyen firmalar da tercih ettikleri modeli en uygun fiyata almak için yüzlerce teklif alıyor. Zamanınızı teklif almayla boşa harcamak istemiyorsanız sizi her firmadan ayrı ayrı teklif alma derdinden kurtaracak en uygun promosyon kalem fiyatları hakkındaki bilgileri bir araya topladık. Tükenmez kalemden kurşun kaleme en uygun fiyata bulabileceğiniz kalem çeşitleri için hemen yazımızı inceleyin.

 

 

Birbirinden Kaliteli ve Ucuz Promosyon Kalem Çeşitleri

 

Promosyon Plastik Tükenmez Kalem

Herkesin çalışma masasında mutlaka bulunan plastik kalemler şirketler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Dışı sağlam ve dayanıklı plastikten imal edilen kalemlerden kurumsal kimliğinize en yakın çizgilere sahip olanı seçerek markanızı temsil etmesini sağlayabilirsiniz. Farklı baskı teknikleri kullanılarak üzerine logo, slogan veya marka adı bastırabileceğiniz kalemlerde geniş renk seçenekleri de bulabilirsiniz. En ucuz fiyatı nerede bulabilirim derseniz de kalitelipromosyon.com’da toptan alımlarınızda cazip fiyat teklifleri sizleri bekliyor.

Promosyon Metal Tükenmez Kalem

Sağlam ve uzun ömürlü kalemler arıyorsanız dışı metal malzemeden imal edilen metal tükenmez kalem seçenekleri tam size göre. Özel müşterilerinize hediye olarak verebileceğiniz ve ismine özel tasarlayabileceğiniz modellerin de bulunduğu bu kategoride de hem tekli hem de toptan alımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon Kurşun Kalem

Özellikle eğitim kurumlarının tercih ettiği kurşun kalemlerin ahşap gövdeli, siyah lata, silgili, kuklalı ve fosforlu onlarca farklı modeli bulunuyor. Seçtiğiniz model tampon, UV ve lazer baskı teknikleri kullanılarak markanıza özel hale getiriliyor.

Tüm bu modellerin yanı sıra ahşap, geri dönüşümlü ve roller kalem modellerinde de cazip fiyat tekliflerini öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir