Yılbaşı Hediyesi Promosyon Anahtarlık Modelleri

Herkesi saran yeni yıl heyecanı firmanızda da yaşanmaya başlandı. Hatta çalışanlarınızla yılbaşı çekilişini bile yaptınız. Peki, müşterileriniz için neler yapmayı planlıyorsunuz? Büyük bütçeli reklamların yanına yaklaşamıyorsanız işletmenizi ziyaret eden ya da markanızla ilgilenen herkese küçük bir hediye verebilir, hem onları mutlu eder hem de tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Markanıza özel tasarlayabileceğiniz promosyon anahtarlık çeşitleri de yeni yılda hedef kitlenizle paylaşabileceğiniz en şık hediye seçeneklerinden.

Dilerseniz birlikte seçebileceğiniz anahtar modellerini inceleyelim ve sizin için en uygun modelin hangisi olduğuna karar verelim.

 

Yeni Yılın En Şık Hediyesi: Promosyon Anahtarlık Çeşitleri

 

Dikdörtgen Kutulu Promosyon Metal Anahtarlık

yilbasi-hediyesi-promosyon-anahtarlik-modelleri-1

 

Özel kutusunda gönderilen anahtarlık üzerine ister markanızın logosunu ister hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Lazer işleme yöntemiyle hazırlanacak olan anahtarlık yalnızca bu yıl değil ömür boyu hedef kitlenizin kullanabileceği bir aksesuar olacak.

 

Promosyon Ev Anahtarlık

yilbasi-hediyesi-promosyon-anahtarlik-modelleri-2

Ev şeklinde tasarlanan bu anahtarlık özellikle gayrimenkul ve inşaat sektöründe hizmet verenler tarafından tercih ediliyor. Farklı renk seçenekleri bulunan anahtarlık sevimli görüntüsüyle yeni yılda markanızın müşterileriyle arasındaki bağın kuvvetlenmesine yardımcı olacak.

 

Kutulu Promosyon Deri Anahtarlık

yilbasi-hediyesi-promosyon-anahtarlik-modelleri-3

Derinin metalle uyumu kullanılarak tasarlanan bu anahtarlık da aksesuarlarında şıklığından ödün vermeyenlerin severek kullanacağı bir yılbaşı hediyesi olacak.

 

Kutulu Promosyon Kalp Anahtarlık

yilbasi-hediyesi-promosyon-anahtarlik-modelleri-4

Yılbaşı hediyesi denilince akla ilk gelen şeylerden biri de alacağınız şeyin renginin mutlaka kırmızı olması gerekir. Siz de hem kırmızı hem de kalp şeklinde olan bu anahtarlığı tercih ederek bir taşla iki kuş vurabilir, müşterilerinizin kalbini çalabilirsiniz.

 

Promosyon Mantar Anahtarlık

yilbasi-hediyesi-promosyon-anahtarlik-modelleri-5

Özel müşterileriniz için tercih edebileceğiniz mantar anahtarlık, yapımında kullanılan doğal malzemeleriyle oldukça ilgi çekici ve şık promosyon ürünlerinden. Daimi müşterileriniz için tercih edebileceğiniz dayanıklı anahtarlık özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir.

 

Promosyon Kutulu Metal Anahtarlık

yilbasi-hediyesi-promosyon-anahtarlik-modelleri-6

Kahve rengi ve siyah renk seçenekleri bulunan anahtarlık, metal ve derinin uyumundan ilham alınarak tasarlanan bir model. Markanızı temsil edecek bu şık anahtarlığı yalnız müşterilerinizle değil çalışanlarınızla ve sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

 

Pusula Anahtarlık

yilbasi-hediyesi-promosyon-anahtarlik-modelleri-7

Yılbaşı tatiline çıkacak hedef kitlenize yolculuklarında yardımcı olacak bu sevimli anahtarlıkla eşlik edebilirsiniz. Kamp ve trekking yapmayı seven müşterileriniz için yol gösterici olacak pusula anahtarlıktan ister 1 adet isterseniz 1000 adet sipariş verebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Promosyon Anahtarlık Modelleri” te bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir