Karlı Havalarda Müşterilerinizi Koruyacak Promosyon Ürünler

Soğuk hava koşullarında müşterilerinizin yanında olmak istiyor, onları karlı havaların zararlarından korumak istiyorsanız sizin için derlediğimiz promosyon ürünlerinden birini seçerek onlarla paylaşabilirsiniz. Markanıza özel hale getireceğiniz ürünlerle zorlu koşullarda dahi yanlarında olduğunuzu onlara hatırlatacak ve markanıza olan güveni arttıracaksınız.  Sahada çalışan elemanlarınızla bu ürünleri paylaşarak kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Araç aksesuarlarından kıyafetlere her alanda kullanabilecekleri ürünler neler merak ediyorsanız gelin birlikte inceleyelim.

 

Markalar İçin Soğuk Havaları Fırsata Dönüştüren Promosyon Ürünleri

 

Şirketlere Özel Promosyon Atkı

karli-havalarda-musterilerinizi-koruyacak-promosyon-urunler-1

Havaların soğumasıyla herkesin en önemli ihtiyacı olarak ön plana çıkan atkıları siz de müşterileriniz için promosyon ürününe dönüştürebilirsiniz. Lacivert ve beyaz renk seçenekleri bulunan atkılar polar malzemeden imal edilmektedir. Çalışanlarınızla ve sevdiklerinizle de paylaşabileceğiniz atkılar üzerine marka isminizi veya logonuzu bastırabilirsiniz.

 

Promosyon Polar Bere

karli-havalarda-musterilerinizi-koruyacak-promosyon-urunler-2

Atkının tamamlayıcısı bereler de yine soğuk havalarda tercih edebileceğiniz promosyon ürünlerinden. Kış şartlarına dayanıklı polar berenin ön kısmına marka adınızı veya sloganınızı işletebilir, müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Siyah renkteki bere üzerine beyaz renkte işlenecek olan bilgileriniz geniş kitlelere ulaşmanızda size büyük katkı sağlayacak. Karlı havalarda her zaman yanlarında olacak polar bereyle içlerini ısıtacak, onları mutlu edeceksiniz.

 

Buz Kazıyıcı

karli-havalarda-musterilerinizi-koruyacak-promosyon-urunler-3

Araç kullanan müşterilerinizi de unutmayın, onlar için camlarında oluşabilecek buzlanmadan hızlı şekilde kurtulmalarını sağlayacak buz kazıyıcı onlarla paylaşabilirsiniz. Kış mevsiminin sert geçtiği yerlerde herkesin aracında mutlaka bulunduracağı kazıyıcı üzerine logonuzu bastırarak size özel hale getirebiliyorsunuz. Hangi sektörde hizmet verirseniz verin, müşterilerinizi mutlu etmek için ihtiyaçları olan promosyon ürünlerini seçerek markanıza olan bağlılığı arttırabilirsiniz.

 

Pamuk Eldiven 

karli-havalarda-musterilerinizi-koruyacak-promosyon-urunler-4

Karlı havalarda çocuklara, yetişkinlere verebileceğiniz en güzel hediye eldiven olacaktır. Kar topu oynarken ellerinin üşümesini önleyecek eldivenlerin kurumsal renginize uyumlu olan rengini seçebilir, markanıza özel hale getirebilirsiniz.

 

Polar Sweatshirt

karli-havalarda-musterilerinizi-koruyacak-promosyon-urunler-5

Soğuk havaların en çok tercih edilen kıyafetlerinden olan sweatshirtler de markanıza özel hale getirilebilen ürünlerden. Farklı beden ve renk seçeneklerine sahip olan sweatshirtler hedef kitleniz tarafından sevilerek kullanılacak ve kullandıkça markanızı hatırlayacaklar.

 

Markanıza olan güveni ve samimiyeti arttıracak olan ürünlerden dilediğinizi seçerek müşterilerinizle paylaşabilir, bu kışı da sıcak ve mutlu geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Karlı Havalarda Müşterilerinizi Koruyacak Promosyon Ürünler” te bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir