Görenleri Kendine Hayran Bırakacak Promosyon Saat Çeşitleri

Genellikle sevdiklerimiz için hediye olarak seçtiğimiz kol saatlerini müşterilerinizi etkilemek için promosyon ürünü olarak tercih etmeye ne dersiniz? Logonuzla veya markanızın ismiyle firmanıza özel hale getireceğiniz promosyon saat çeşitleriyle marka tanıtımınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Klasik modellerden spor modellere onlarca farklı çeşidi bulunan kol saatlerinden dilediğinizi hizmet verdiğiniz sektöre veya hedef kitlenizin kullanım alışkanlıklarına göre seçebilirsiniz. İster kadınlara ve erkeklere özel modelleri isterseniz de unisex modelleri tercih edebileceğiniz saatler müşterilerinizin koluna çok yakışacak.

 

 

En Şık Promosyon Saat Çeşitleri

 

 

Spor Kol Saati Çeşitleri

En çok tercih edilen modellerin yer aldığı spor kol saatlerinin plastik, deri, silikon kayışlı çeşitleri bulunuyor. Günlük kullanım için uygun olan bu modeller sayesinde işte, seyahatlerde müşterilerinizle birlikte tanıtımınıza katkı sağlayacaklar. Artık unisex üretilen saatlerin kurumsal renginize en uygun renk ve modelini seçerek iç kısmına bilgilerinizi işletebilirsiniz. Markanızın hafızalarda yer etmesini ve ihtiyaç anında ilk akla gelen olmayı garantilemek istiyorsanız müşterileriniz için kesinlikle kol saati tasarlamalısınız.

 

Klasik Kol Saati Çeşitleri

Daimi ve özel müşterileriniz için tercih edebileceğiniz kol saatlerini aranızdaki bağın kuvvetlenmesi ve samimiyetinizin bir nişanesi olarak onlara armağan edebilirsiniz. Markanız hakkında olumlu düşüncelerin artmasında da yardımcı olacak saatler müşterilerinizin en sevdiği aksesuarları arasında yer alacak. Özel gün hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz saatler müşterilerinizin aldıkları en şık hediyelerden biri olacak.

 

Akıllı Saatler

Teknolojiyi yakından takip eden firmaların tercih edebileceği bu modeller de özellikle çalışanlar tarafından severek kullanılacaktır. Birçok işini cep telefonu üzerinden yapanların işlerini fazlasıyla kolaylaştıracak olan bu saatlerde marka tanıtımınız için seçebileceğiniz en şık modelleri barındırıyor. Çalışanlarınızla da paylaşabileceğiniz saatlerin iş verimini arttıracağından emin olabilirsiniz.

 

Köstekli Saat

Müşterilerine nostalji yaşatmak isteyen firmaların tercih edebileceği köstekli saatler de en şık promosyon ürünlerinden biri. Ceplerinde ya da çantalarında taşıyabilecekleri köstekli saatlerin üzerine ister lazer işlemeyle logonuzu bastırabilir, isterseniz de seçtiğiniz görseli yapıştırabilirsiniz. Sevdiklerinizle de paylaşabileceğiniz saatler hem markanızdan güzel bir hatıra olacak hem de tanıtımınıza büyük katkı sağlayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir