Dünyadan İlginç Promosyon Ürünü Örnekleri

Firmanız için hazırladığınız reklamların yanı sıra hedef kitlenize vereceğiniz promosyon ürünleri de tanıtımınıza büyük katkı sağlamaktadır. Müşterilerinize yapacağınız ufak jestler ile dikkatlerini çekebilir, firmanızın akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Günlük yaşamda kullandığımız birçok ürünü promosyon ürününe dönüştürerek hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Hedef kitlenizi sıradan ürünler yerine ilginç ürünler hazırlayarak şaşırtmak ve ilgisini çekebilirsiniz. En ilginç promosyon ürünü örneklerine göz atarak firmanız için uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Ford Kibrit Kutusu

dunyadan-en-ilginc-promosyon-urunu-ornekleri-1

Ford yeni tasarladığı uzun kasalı kamyonetinin en önemli özelliğini bir kibrit kutusu ile esprili ve dikkat çekici bir şekilde anlatmış. Siz de bulunduğunuz sektöre göre uygun olacağınız düşündüğünüz ürünleri seçerek tanıtımınızı yapabilirsiniz.

 

Yoga Merkezi Pipeti

dunyadan-en-ilginc-promosyon-urunu-ornekleri-2

Sağlıklı yaşam konusunda bizleri bilinçlendirmek ve yoga yapmaya teşvik etmek isteyen yoga merkeziden ilginç bir hamleyle karşı karşıyayız. İçeceğinizi yudumlamak için aldığınız pipet üzerinde yoga yaparak ne kadar esnek bir vücuda sahip olabileceğinizi görecek ve muhtemelen yoga yapmaya başlayacaksınız.

 

Tüp Şeklinde Kumbara

dunyadan-en-ilginc-promosyon-urunu-ornekleri-3

Müşteriler üzerinde etkili olacak promosyon ürünü de bir gaz firmasından geliyor. Tüp şeklinde tasarlanmış kumbara ile firma birikim yapmanıza katkı sağlayarak sizi kendisine bağlamayı başarıyor.

 

Evcil Hayvanlarınız İçin İlaç Kutusu

dunyadan-en-ilginc-promosyon-urunu-ornekleri-4

Sevimli dostlarımızın sağlık sorunu yaşamalarını elbette istemeyiz. Woodside Animal Medical Center tasarladıkları günlük ilaç kutusu ile sevimli dostlarımıza vereceğimiz ilaçları gün gün ayırarak bir an önce iyileşmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını bizlere gösteriyor. Ve tabii ki hayvan dostu herkesin gönlünü kazanıyor.

 

Oje Şeklinde USB Bellek

dunyadan-en-ilginc-promosyon-urunu-ornekleri-5

Nail Laqcuer oje markası kadınların makyaj çantalarından eksik etmedikleri oje kutusunu USB Belleğe dönüştürüyor. Oje kadar önemli belgeleri her zaman yanlarında taşımaları için büyük kolaylık sağlıyor. Kadınların ilgisini çekmek isteyen firmalar ilginç promosyon ürünü örneklerinden biri.

 

YKM Poşeti

dunyadan-en-ilginc-promosyon-urunu-ornekleri-6

Giyim konusunda geniş ürün yelpazesine sahip YKM markası spor kıyafetlerinin de satışını gerçekleştirdiğini ilginç bir poşet tasarımıyla müşterilerine hatırlatmayı seçmiş. Yan taraflara düşen ince tutma sapları poşet üzerindeki sporcuların ip atladığı hissi uyandırıyor.

 

XANGO Terlik

dunyadan-en-ilginc-promosyon-urunu-ornekleri-7

XANGO marka ismini terlik tabanına kaşe misali bastırarak ilginç bir promosyon ürünü ortaya çıkarmış. Terlikle kumda yürüdüğünüzde markanın ismini kumlara yazacaksınız. Siz de terliklerin taban kısmına markanızın ismini veya sloganını bastırarak ilginç bir promosyon ürününe imza atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir