Çiftleri Mutlu Edecek Promosyon Ürünler

Hedef kitlenizin markanızı daha yakından tanımasına olanak sağlayan özel günlerde, markanıza özel tasarlayacağınız ürünlerle hedef kitlenizin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Her özel günde olduğu gibi 14 Şubat Sevgililer Gününde de müşterileriniz için kullanışlı promosyon ürünler tasarlayabilir, onları kalbinden vurarak mutlu edebilirsiniz. Kaliteli hizmetinizin yanı sıra mutluluk da dağıtacak olan markanızın hedef kitleniz tarafından benimsenmesini kolaylaştıracak olan hediyeler sayesinde ihtiyaç anında ilk akla gelen olmayı da garantileyeceksiniz.

Aşk ve mutluluk dolu sevgililer günü markanız için bir şans olabilir, bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız markanız için tasarlayabileceğiniz promosyon ürünlerine göz atın ve sizin için uygun olanı seçerek siparişinizi oluşturun.

 

14 Şubat’a Özel Promosyon Ürünler

 

Kalp Şeklinde Anahtarlık

Hem bütçenize hem de günün önemine uygun bir hediye seçmek istiyorsanız kalp şeklinde anahtarlığı tercih edebilirsiniz. Üzerine logonuzu, sevgililer günü mesajınızı ekleyebileceğiniz anahtarlıklar hedef kitlenizin her zaman yanında taşıyacağı bir armağan olacak.

 

Gül Çikolata

Sevgililer gününde firmalar işin biraz kolayına kaçarak aşkı anlatan gülü müşterileriyle paylaşmayı tercih ediyor. Siz de bu yıl gül vermeyi planladıysanız fikrinizi biraz daha ilginç hale getirecek gül çikolataya ne dersiniz? Müşterilerinizi şaşırtacak olan gül çikolata bu özel günde ağızlarını tatlandıracak bir hediye.

 

Kalp Makyaj Aynası

Kadınların dikkatini çekmek isteyen markalar için en şık promosyon ürünü seçeneklerinden biri olan makyaj aynasını da tercih edebilirsiniz. Üzerine istediğiniz görseli ekleyebileceğiniz ayna yalnız olanlar için de şık bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

 

Promosyon Mum

Romantik bir ambiyans yaratmak için çiftlerin ihtiyaç duyacağı mumları siz hediye etmeye ne dersiniz? İsterseniz logonuzu veya sevgililer gününe özel bir tasarımı üzerine bastırabileceğiniz mumlar dekorasyonların en şık parçası olmaya aday.

 

Heart Hot Packs – Sıcak Kalpler

Soğuk günlerde sevgilisinin kalbini elinde hissettirecek olan kalp şeklinde el ısıtıcısını da seçebilirsiniz. Sevgiliye hediye olarak da verilebilecek olan el ısıtıcısı markanızın müşteri ilişkilerindeki samimiyeti de arttıracak.

 

Peluş Ayı

Sevimli mi sevimli bir ayı sevgililer günü için seçilebilecek en tatlı seçeneklerden biri. Tişörtü üzerine baskı yaptırabileceğiniz ayıcık odaların en güzel köşesine yerleştirilecek.

 

Şampanya Kadehi

Romantik bir sevgililer günü yemeğinin olmazsa olmazı tabii ki şampanya!  Sevgililere hediye edeceğiniz kadehlerle şehrin manzarasına karşı şampanya patlatma fikrini akıllara getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir